Czy ktoś pamięta jeszcze czasy, gdy prawdziwemu mężczyźnie wystarczały woda i mydło? Obecnie w arsenale dżentelmena znajdują się także wyspecjalizowane kosmetyki o wydajności zawstydzającej wyścigowe bolidy. Takim kosmetykiem jest także pasta BlanX® White Shock 50 ml + BlanX® LED, która zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Men’s Health Produkt Roku 2015”.

Panuje przekonanie, że tylko kobiety lubią się stroić. Wszyscy wiemy, że to nieprawda. Mężczyznom także zależy na jak najlepszej prezencji. Stąd w konkursie „Men’s Health Produkt Roku 2015” kategoria „Wielkie wyjście”. Właśnie w niej startowała nasza innowacyjna pasta, zdobywając zasłużone wyróżnienie. Nagrodę doceniamy tym bardziej, że w jury zasiadali lekarze, członkowie redakcji, a także Krzysztof Łoszewski – stylista i autor książek „Dress Code – tajemnice męskiej elegancji” i „Smart Casual – męski styl”.

BlanX® White Shock to interaktywny kosmetyk, który nagradza za każdy uśmiech. Wszystko dzięki opatentowanym cząsteczkom ActiluX®, których działanie jest intensyfikowane przez światło. Efekt wybielenia jest widoczny już po kilku zastosowaniach.

Cieszy nas, że coraz więcej mężczyzn zdaje sobie sprawę, że szokująco białe zęby są najlepszym sprzymierzeńcem zarówno w uwodzeniu, jak i udanych negocjacjach biznesowych. BlanX White Shock zaskoczy wszystkich panów, którzy cenią wyśrubowane przyspieszenie.

BlanX to wybielanie na najwyższym biegu!

Postęp to nasze drugie imię, dlatego z radością powitaliśmy fakt, że prestiżowe targi Krakdent zmieniają lokalizację. W tym roku odbędą się w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Światowy charakter kompleksu znakomicie pasuje do naszych marek BlanX, BlanX White Shock, Biorepair, L’Angelica i Stomygen. Każda z nich należy do liderów swojego segmentu. Z przyjemność zaprezentujemy nasze produkty, doradzimy w wyborze preparatów i odpowiemy nawet na nietypowe pytania.

Niezależnie od aury przedostatni weekend marca w Krakowie będzie niezwykle pogodny. W dwóch ogromnych halach spotkają się osoby, które dbają, by Polacy częściej się uśmiechali. Cieszymy się, że będziemy mieli możliwość stać się częścią tego wydarzenia.

W dniach 19-21.03.2015 serdecznie zapraszamy do:
Hali Dunaj, na stoisko D44

Dowiedz się, co polecają eksperci "InStyle"!
BlanX® i Biorepair® laureatami InStyle Best Beauty Buys 2014

BlanX® White Shock 75 ml oraz Biorepair® Plus Parodontgel to produkty, które mają zaskakująco wiele wspólnego. Po pierwsze, obydwa korzystają z najnowszych zdobyczy medycyny. Po drugie, zostały właśnie nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem InStyle Best Beauty Buys 2014, które przyznawane jest tylko i wyłącznie najlepszym kosmetykom zachęcającym do upiększania codzienności.

„InStyle” to miesięcznik wydawany w kilkunastu krajach na całym świecie. W macierzystych Stanach Zjednoczonych jest zdecydowanym liderem pod względem sprzedaży w swojej kategorii. Opiniotwórczy magazyn od lat jest traktowany przez czytelniczki jako wyrocznia w kwestiach mody czy kosmetyków. Także polska edycja „InStyle” z roku na roku staje się coraz popularniejsza i może pochwalić się stale rosnącym nakładem, obecnie na poziomie kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy.

Przyznawane przez „InStyle” nagrody InStyle Best Beauty Buys to swoisty wyznacznik jakości – otrzymują je tylko innowacyjne kosmetyki zachwycające wykonaniem, designem i skutecznością. Wyróżnienia są tym cenniejsze, że w jury zasiadają nie tylko doświadczone redaktorki magazynu, ale także niezależni eksperci.

BlanX® White Shock 75 ml to jedyna na rynku pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX®. ActiluX® jest opatentowanym hydroksyapatytem naładowanym nieorganicznymi, fotokatalicznymi tlenkami metali, który reaguje na światło. W efekcie każdy uśmiech intensyfikuje wybielające działanie pasty. Z kolei Biorepair® Plus Parodontgel rewelacyjnie chroni dziąsła, a dzięki obecności kwasu hialuronowego i spiruliny dodatkowo je nawilża i odżywia. W składzie pasty znajdują się także cząsteczki microRepair, wzmacniające i odbudowujące szkliwo.

Zdobycie kolejnych nagród InStyle Best Beauty Buys sprawiło nam wiele radości, ale trudno mówić o zaskoczeniu. Wyróżnienia można bowiem uznać za potwierdzenie statusu naszych kosmetyków jako bardzo cenionych zarówno przez pacjentów, jak i stomatologów. Żywimy wielką nadzieję, że te nagrody sprawią, iż jeszcze więcej osób zachwyci się wyjątkowymi formułami BlanX® White Shock oraz Biorepair® Plus Parodontgel.

BlanX® w trasie - odwiedzimy Toruń, Wrocław i Kraków

BlanX® i Kopernik, czyli spotkajmy się na Konferencji Expodent 2014
w Toruniu (17-18 października)

W dniach 17-18 października będzie można nas spotkać na toruńskich targach stomatologicznych Expodent. To wydarzenie jest prawdziwym powodem do dumy dla grodu Kopernika. W tym roku konferencja obchodzi 20-lecie. Jubileusz zszedł się z czasie z remontem Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie odbywa się Expodent. Odnowiona aula efektownie podkreśli rangę tych coraz popularniejszych targów. W takich okolicznościach z przyjemnością zaprezentujemy produkty marek BlanX®, BlanX® White Shock, Biorepair®, L’Angelica oraz Stomygen. Chętnie opowiemy również o tegorocznych nowościach, które już zdążyły wzbudzić duży entuzjazm wśród naszych stałych klientów. Do zobaczenia!

 

BlanX® i Plac Solny, czyli BlanX® w trasie – tym razem spotykamy się we Wrocławiu
na targach DentaMed 2014 (7-8 listopada)

Wrocławskie Targi DentaMed to trzecia największa impreza stomatologiczna w Polsce. Nie mogło nas tam zabraknąć w zeszłym roku i nie zabraknie w obecnym. W dniach 7-8 listopada uśmiechnięty zespół BlanX® będzie czekał klientów przy stoisku nr 7. Nie mamy wątpliwości, że chociaż na targach będzie aż 88 wystawców, to właśnie nasze stanowisko będzie należało do najbardziej obleganych. Żadna zainteresowana osoba nie odejdzie, dopóki nie uzyska merytorycznej odpowiedzi i dopasowanego do swoich potrzeb produktu marki BlanX®, BlanX® White Shock, Biorepair® czy L’Angelica. Mamy też nadzieję przekonać jeszcze więcej stomatologów, że najlepszym sposobem na zwiększenie atrakcyjności gabinetu jest zaoferowanie pacjentom zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, takich jak te marki Stomygen.

Zapraszamy do stoiska nr 7

 

BlanX® i Sukiennice, czyli BlanX® w stolicy Małopolski - tym razem spotkamy się w Krakowie
na Kongresie LNE

Jesienią odwiedzamy przede wszystkim targi i konferencje stomatologiczne, ale takiego wydarzenia jak 30. Kongres LNE nie moglibyśmy ominąć. Organizowane w Krakowie pod patronatem polskiej edycji magazynu Les Nouvelles Esthétiques Międzynarodowe Kongresy LNE & spa to imprezy o charakterze międzynarodowym. Podczas ich trwania odbywają się zarówno wykłady i targi, jak i Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji. To jedyny kongres kosmetyczny, na którym się wystawiamy. To naturalne, że BlanX i Biorepair kojarzą się z medycyną estetyczną i poprawiającymi estetykę kosmetykami. Nasze pasty dbają nie tylko o zdrowie zębów, ale również o zniewalający uśmiech, bez którego piękna twarz nie może się obyć. Zainteresowanych remineralizującym działaniem naszych past oraz wypełniaczami Stomygen, które umożliwiają biorewolumetryzację skóry, zapraszamy do odwiedzenia Krakowa w dniach 15-16 listopada.

CEDE 2014 w obiektywie

W tym roku na Środkowoeuropejską Wystawę Produktów Stomatologicznych przybyło aż 13 769 osób. Ogromna część uczestników w pierwszej kolejności ochoczym krokiem skierowała się w stronę imponującego stoiska BlanX/Biorepair. To było najprzyjemniejsze oblężenie, jakie można sobie wyobrazić. Otoczeni przez tłum rozentuzjazmowanych stomatologów, asystentek stomatologicznych i ludzi, dla których biały uśmiech stanowi pierwszoplanową wartość, poczuliśmy pokrewieństwo dusz z Usainem Boltem – zaczęliśmy bić kolejne rekordy! Targi CEDE 2014 był dla marki BlanX niczym wieniec laurowy dla zwycięzcy antycznej olimpiady, gdyż czekał nas splendor i słodki smak sukcesu. Marka BlanX odniosła kolejny spektakularny sukces, potwierdzając pozycję niezaprzeczalnego lidera, ustanawiając kolejne rekordy sprzedaży, ilości rozdystrybuowanych materiałów reklamowych i prezentując jedno z najbardziej okazałych i rozgrzewających pozytywną energią stoisk na całych targach.

Znaleźć stoisko BlanX/Biorepair w pawilonie 7A było niezwykle łatwo, gdyż wystarczyło wypatrywać imponujących grafik i rozentuzjazmowanego tłumu żądnego najlepszych preparatów do pielęgnacji uśmiechu. Mury Jerycha już dawno uległyby pod takim oblężeniem, lecz my z niesłabnącą gracją i uśmiechem z największą przyjemnością obsługiwaliśmy wszystkich naszych klientów.

Reakcja uczestników CEDE 2014 to dobitne potwierdzenie naszego statusu niekwestionowanego lidera na rynku aptecznym w kategorii oral care. Chociaż żeby kupić produkty BlanX, BlanX White Shock i Biorepair nieraz trzeba było stać w kolejce, chętnych wciąż przybywało. Każda z marek miała swoje pięć minut, a nowości zostały przyjęte z ogromnym entuzjazmem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć dokumentujących poznańskie święto uśmiechu.


Tak oblegane było stoisko lidera na rynku aptecznym w kategorii oral care.
 

Nasze stoisko imponowało rozmiarami i stylowym designem w klasycznych barwach. 
 

Cenimy naszych klientów za dociekliwość – żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.
 

Targi to idealna okazja, by osobiście poznać fanów naszych past. Cała przyjemność po naszej stronie.
 

Wśród nowości największą popularnością cieszył się płyn do higieny jamy ustnej Biorepair
w praktycznych saszetkach.

 

Tylko przy naszym stoisku nieustannie były tłumy.
 

Stoiska BlanX nie dało się nie zauważyć. Kilkumetrowa ściana przyciągała spojrzenia z daleka.
 

Z każdej strony nasze stoisko prezentowało się imponująco.
 

Każdy chciał kupić pasty BlanX i Biorepair.
 

CEDE 2014 już za nami.
Teraz myślami jesteśmy przy przyszłorocznej edycji – do zobaczenia!

Filozofia uśmiechu BlanX na

Poznańskie targi CEDE dla branży stomatologicznej są niczym gala oscarowa dla filmowców. Nie ma wprawdzie czerwonego dywanu, ale emocje i radość z otrzymanych nagród – równie wielkie. Cały rok czekamy na te trzy dni, gdy możemy spotkać się z wybitnymi przedstawicielami branży stomatologicznej – lekarzami, higienistkami oraz wszystkimi wielbicielami zdrowego uśmiechu.

W dniach 11-13.09.2014 serdecznie zapraszamy do:

pawilonu nr 7, na stoisko 4f.1

gdzie znajdą Państwo najbardziej uśmiechnięte stanowisko na całych targach. Będziemy prezentować pełną ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, Biorepair® oraz L’Angelica®. Zwolenników koncepcji zintegrowanej stomatologii estetycznej z pewnością zainteresują wypełniacze marki Stomygen®.


Obecność na CEDE 2014 sprawia nam podwójną radość. Nie tylko będziemy mogli szerzyć ideę dzielenia się uśmiechem, ale także świętować – niedawno wkroczyliśmy już w 15-sty rok działalności, a marka BlanX® uzyskała tytuł Lidera Dekady Konkursu Laur Konsumenta oraz triumfowała w prestiżowym konkursie JOY Trendy 2014.

Od zawsze w aktywny sposób dbamy o zdrowe i piękne zęby Polaków, wprowadzając na rynek innowacyjne i bardzo skuteczne produkty, które regularnie zdobywają prestiżowe nagrody, a przede wszystkim – uznanie klientów. BlanX, luksusowe pasty rekomendowane do codziennego użytku, są polecane przez setki doświadczonych stomatologów w całym kraju. Produkty BlanX® zainteresują osoby, które szukają luksusowych past wybielająco-ochronnych z naturalnymi substancjami czynnymi. Z kolei marka Biorepair® zachwyca kreatywnym wykorzystaniem zdobyczy nanotechnologii – zawarte w formule cząsteczki microRepair® naprawiają i remineralizują powierzchniową strukturę szkliwa. Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań przypadną do gustu też pasty BlanX White Shock®. Te interaktywne kosmetyki nagradzają za uśmiechy! Opatentowane cząsteczki ActiluX® wchodzą w reakcję ze światłem dziennym, wzmacniając wybielające działanie pasty.

Wrzesień to czas zbiorów, a my będziemy cieszyć się owocami wytężonej pracy w ostatnich miesiącach – rozszerzoną ofertą. Rodzina Stomygen® powiększy się o dwa produkty do profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej: Stomyprox i Stomysens.

StomyproX – rewolucyjna pasta polerująca z cząsteczkami microRepair®, która pozwala finiszować remineralizacją – pacjenci będą zachwyceni. Z kolei Stomysens to niezwykły lakier regenerujący – przełom w leczeniu nadwrażliwości zębów. Stomysens zmienia terapię w prawdziwą współpracę lekarza z pacjentem, ponieważ pacjent może kontynuować kurację w domu. Do szerokiej gamy produktów Biorepair® dołączy natomiast preparat zmniejszający nadwrażliwość zębów i regenerujący szkliwo.

Wszystko zaczyna się od uśmiechu, ale na uśmiechu się nie kończy. Zdrowe i lśniące zęby to dopiero początek drogi ku pięknu – trzeba również zadbać o kontur ust czy wypełnienie zmarszczek. Chociaż stomatolodzy posiadają kompleksową wiedzę o anatomii twarzy, nie wszyscy zdają sobie sprawę, że mają prawo przeprowadzać zabiegi poprawy estetyki twarzy, używając preparatów na bazie kwasu hialuronowego, takich jak Stomygen®. Wielka szkoda, bo zintegrowana stomatologia estetyczna należy do najprężniej rozwijających się trendów na świecie. Inwestując w nią, stomatolog zyskuje wielu nowych potencjalnych klientów i uatrakcyjnia swoją ofertę.

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2014 to prawdziwe święto uśmiechu. Dzięki temu wydarzeniu Poznań na trzy dni staje się roześmianą stolicą Polski. To idealne miejsce dla produktów BlanX®, BlanX White Shock®, Biorepair®, L’Angelica® oraz Stomygen®. Gwarantujemy, że przy naszym stoisku nie zabraknie ani uśmiechów, ani innowacyjnych rozwiązań z branży oral care. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do:

pawilonu nr 7, na stoisko 4f.1

BlanX® Liderem Dekady!

Każdy „Laur Konsumenta” to ogromne wyróżnienie dla naszej marki. Dlatego znalezienie się w gronie liderów programu jest dla nas prawdziwą nobilitacją. Z okazji 10. rocznicy istnienia konkursu „Laur Konsumenta” jego Organizator postanowił wyróżnić marki, które w latach 2004-2014 uzyskiwały najlepsze wyniki w plebiscycie.

Największy program konsumencki w Polsce „Laur Konsumenta” wskazywany jest jako najbardziej przekonujące godło aż przez 25% osób, które przy zakupach zwracają uwagę na znaki promocyjne. Nagrody w ramach konkursu „Laur Konsumenta” przyznawane są na podstawie ogólnopolskiego sondażu wśród klientów, a więc pokazują zaufanie, jakim konsumenci darzą konkretne produkty i marki.

Decyzję o przyznaniu tytułu „Laur Konsumenta – Lider Dekady Konkursu 2004-2014” podjęła Redakcyjna Kapituła Konkursowa. Pod uwagę zostały wzięte: popularność marki wśród konsumentów, pozycja rynkowa oraz jej osiągnięcia w projekcie „Laur Konsumenta” na przestrzeni ostatniej dekady.
Uzyskany tytuł dobitnie potwierdza dominację marki BlanX® w segmencie luksusowych kosmetyków do higieny jamy ustnej. To w pełni zasłużone zwieńczenie imponującej galerii nagród, które dotychczas zdobyliśmy, czyli m.in. InStyle Best Beauty Buys 2010, Prix de Beauté Cosmopolitan 2012, Best of Beautytester 2013 i Joy Trendy 2014. Produkty BlanX® wyróżniają się spektakularną skutecznością. Co ważne, są w 100% bezpieczne i rekomendowane do codziennego użytku. Nie może więc dziwić, że według danych IMS Health marka BlanX® jest liderem sprzedaży w segmencie past wybielających dostępnych w aptekach.

Osiągnięcia sprzedażowe idą w parze z nieustannie wzrastającą renomą marki. Już od blisko 15 lat aktywnie współpracujemy ze stomatologami, którzy chętnie polecają nasze produkty pacjentom. Dbamy o podnoszenie świadomości społecznej w zakresie należytej higieny jamy ustnej. Dzięki nam nastała moda na zdrowy i estetyczny uśmiech!

Konsumenci cenią również nasze marki za komercjalizowanie zbawiennych tajemnic Matki Natury. W poszukiwaniu nowych rozwiązań dotarliśmy nawet na mroźną Północ. W laboratoriach BlanX® wykorzystywane są bowiem unikalne właściwości naturalnych substancji czynnych, takich jak wyciągi z porostu islandzkiego, oligopierwiastki, czy mikroproszek z bambusa. Nie bez znaczenia jest także włoski rodowód produktów oraz ich unikalny design.
Każda kolejna nagroda to powód nie tylko do dumy, ale także zachęta do dalszego propagowania idei wszechobecnego uśmiechu. Jednak ukoronowaniem naszej działalności jest uznanie ze strony konsumentów, którzy regularnie kupują nasze produkty. Właśnie dlatego kolejne „Laury Konsumenta” tak bardzo motywują nas do dalszego krzewienia kultury prozdrowotnej przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi badawczych i marketingowych. Dopełnimy wszelkich starań, aby nasza codzienna rzeczywistość jeszcze bardziej obfitowała w olśniewającą biel zdrowych zębów.

W Waszych uśmiechach nasza Moc!

www.BlanX.pl

BlanX® oficjalnym partnerem Fundacji Wiewiórki Julii

Prawie 10000! Tyle dzieci przebadali i wyleczyli już wolontariusze Fundacji Wiewiórki Julii. Tej prężnie rozwijającej się Fundacji zależy na zapewnieniu kompleksowej opieki stomatologicznej dzieciom i osobom starszym. Wolontariusze docierają m.in. do dzieci i młodzieży z placówek socjalnych oraz przebywających w śpiączce. Celem Fundacji jest też uruchomienie pierwszej w Polsce sieci dentobusów, na pokładzie których będą leczone dzieci w całym kraju. Pochwalamy takie inicjatywy!

Fundacja Wiewiórki Julii jest jedną z szeregu organizacji, które wspiera BlanX®. Jej działalność doskonale wpisuje się filozofię BlanX® – nam również bardzo bliska jest idea krzewienia kultury prozdrowotnej.

Zapraszamy na fanpage Fundacji:
www.facebook.com/FundacjaWiewiorkiJulii

oraz strony:
www.wiewiorkajulia.pl
www.wiewiorkajulia.pl/podroze-julii-wsrod-seniorow


BlanX® White Shock laureatem plebiscytu Joy Trendy 2014!

Chociaż zorganizowano dopiero siedem edycji plebiscytu „Joy Trendy”, marka BlanX® może się już pochwalić dwoma zwycięstwami! Ten imponujący wynik stawia BlanX® w gronie liderów w branży kosmetyków luksusowych. Laureatem 7 edycji plebiscytu została najnowsza linia wybielająco-ochronnych kosmetyków do higieny jamy ustnej BlanX® White Shock. Wchodzące w jej skład produkty zawierają innowacyjne cząsteczki ActiluX®. Dzięki nim im więcej się uśmiechasz, tym bielsze Twoje zęby.

Filozofia magazynu „Joy” najdobitniej streszcza się w czystej radości życia! Tym bardziej nie dziwi fakt, że BlanX® White Shock została nagrodzona w kategorii „Nagroda Czytelniczek”. Jest jedynym na świecie kosmetykiem interaktywnym, który sprawia, że częściej i piękniej się uśmiechamy.

Takie wyróżnienie cieszy nas szczególnie, bo jest symbolem zaufania konsumentów, którzy dokładnie przetestowali produkt. Czytelniczki magazynu „Joy” oddając swój głos na BlanX® White Shock, wysłały światu jasny komunikat – ta pasta zmieni Wasze życie na bardziej radosne i przepełnione szczerym uśmiechem, bowiem: Im więcej się uśmiechasz, tym bardziej wybielasz zęby!

Magazyn „Joy” to drugi najpoczytniejszy magazyn luksusowy w Polsce. „Joy” ukazuje się w aż 18 krajach Europy i wszędzie cieszy się ogromną popularnością. Skierowany jest do dynamicznych kobiet, które interesują się modą, urodą i zdrowiem – zarówno ciała, jak i duszy. Plebiscyt „Joy Trendy” ma na celu wyłonienie produktów nie tylko o najwyższej, światowej jakości, ale także promujących pozytywne podejście do życia. Wśród zwycięzców „Joy Trendy 2014” są także inne prestiżowe marki, takie jak: Levi’s, Cavalli i Revlon. Takie doborowe towarzystwo to dla nas dodatkowe wyróżnienie potwierdzające status BlanX® jako marki luksusowej.

Czy to możliwe, by uśmiechając się, wybielać zęby? Dzięki BlanX® White Shock – tak! Opracowane we włoskich laboratoriach BlanX® cząsteczki ActiluX® nie tylko rozjaśniają zęby, ale także chronią zęby i dziąsła. Cząsteczki ActiluX® są aktywowane przez światło dzienne i wchodzą w reakcję z tlenem i wodą, zawartymi w ślinie. W efekcie powstają neutralne rodniki, które przez cały dzień atakują bakterie płytki nazębnej. Każdy uśmiech wzmacnia działanie pasty. Jeśli marzysz o szokująco białych zębach, BlanX® White Shock to idealny partner dla Ciebie.

Nagroda dla past wybielająco-ochronnych BlanX® White Shock, stymulujących radość uśmiechu, w kategorii „Styl Życia” jest w pełni naturalnym trofeum, gdyż BlanX® White Shock to pierwsze na świecie interaktywne kosmetyki do luksusowej higieny jamy ustnej. Interakcja z kosmetykiem nie kończy się na szczotkowaniu. Mamy realny wpływ na skuteczność pasty. Uśmiechając się, aktywujemy cząsteczki ActiluX®. Tylko od nas zależy, jak szybko nasze zęby staną się sensacyjnie białe.

Zdobycie nagrody „Joy Trendy 2014” potwierdza, że BlanX® White Shock to więcej niż bardzo skuteczna, wybielająca pasta do zębów. To luksusowy produkt, który zachęca, by nawet w pochmurny dzień wybrać się na spacer i podzielić się uśmiechem z nieznajomymi. Jako laureaci konkursu „Joy Trendy” czujemy się zmotywowani do dalszej intensywnej pracy. Jesteśmy przekonani, że również za rok czytelnicy docenią nasze starania, by Polska stała się jeszcze bardziej uśmiechnięta i skąpana w radości uśmiechu.

BlanX® White Shock
im więcej się uśmiechasz, tym bardziej wybielasz swoje zęby.

Tworzymy nowe pojęcie piękna uśmiechu
- spotkaj się z nami na targach
KRAKDENT 2014

Nasze produkty od lat przebojem zdobywają serca coraz większej ilości Polskich konsumentów a ich innowacyjność, wyjątkowa skuteczność i jakość zostały wyróżnione kilkunastoma najbardziej prestiżowymi, polskimi i międzynarodowymi nagrodami. Jako prekursor idei olśniewającego uśmiechu zależy nam, by promienny i zdrowy uśmiech zagościł na co dzień, na twarzach milionów Polaków. Uśmiech bowiem to najlepsza rzecz, jaką możemy podarować komuś i która zupełnie nic nas nie kosztuje a działa zbawiennie nie tylko na nasze samopoczucie, ale również zdrowie.

Warto zadbać, by uśmiech był naszym powodem do dumy i pretekstem, żeby obdarowywać nim innych. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z BlanX®, BioRepair® podczas 22. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT 2014, które odbędą się w Krakowie w dniach 06-08.03.2014r. Zapraszamy serdecznie na:

stoisko BlanX® nr B37

na którym zaprezentujemy kompleksową ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, BioRepair®, L'Angelica® oraz włoską gamę produktów Stomygen®.

Odwiedź stoisko BlanX® na targach KRAKDENT 2014 i dowiedz się także więcej na temat projektu z zakresu Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej „Włoskiego Instytutu Estetyki Twarzy” i produktów Stomygen®!

Pozwól swoim pacjentom cieszyć się swoim nowym, odmienionym wizerunkiem i pewnie podążać do osiągnięcia wyznaczonych celów.

stoisko BlanX® nr B37

Zapraszamy serdecznie!
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

MARKA

ZDOBYWA ELITARNE WYRÓŻNIENIE „TOP MARKA 2013”
W KONKURSIE LAUR KONSUMENTA

Kolejny sukces BlanX®!

Luksusowa marka BlanX® została po raz kolejny laureatem konkursu Laur Konsumenta tym razem zdobywając prestiżowe i wyjątkowe wyróżnienie „Top Marka 2013”. Wyróżnienie „Top Marka” jest przyznawane w ramach ogólnopolskiego programu konsumenckiego - Laur Konsumenta, a o jego przyznaniu decyduje przede wszystkim pozycja marki na rynku wraz z jej rozpoznawalnością oraz dynamika rozwoju marki wśród konkurencyjnych brandów w perspektywie pięciu lat. W każdej kategorii wybrano tylko jednego zwycięzcę, dlatego odznaczenie to tym bardziej potwierdza wagę, prestiż i elitarny charakter wyróżnienia.

Wyróżnienie „Top Marka 2013” jest najlepszym wyznacznikiem ogromnej i wciąż rosnącej popularności jaką cieszą się produkty marki BlanX®. Wyniki konkursu będące wyłącznie głosem konsumentów i stanowiące zbiorową, najwyższą aprobatę i rekomendację znanej konsumentom marki, są dla nas bardzo ważne. Kolejny raz udowadniają, że oferta luksusowych, wybielających produktów BlanX®, całkowicie wpisuje się w oczekiwania rynku, który poszukuje produktów najwyższej jakości, wyjątkowej skuteczności i unikalnym designie. Bez zaufania konsumentów nie byłoby tego sukcesu. Dlatego bardzo dziękujemy za tą niezwykłą nagrodę, potwierdzającą wysoką świadomość i wartość marki BlanX® wśród polskich konsumentów. Przyznany tytuł traktujemy jako zobowiązanie do dalszej intensywnej pracy, która dzięki głosom nieustannego doceniania jest dla nas prawdziwą przyjemnością.

Odznaczenie Laur Klienta - Top Marka przyznawane jest produktom i usługom, które zdobyły minimum pięć lat z rzędu największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie Laur Konsumenta. Wyniki opracowano na podstawie rezultatów głosowania w poszczególnych latach trwania plebiscytu. Głosowanie przeprowadzone było nie tylko podczas sondowania telefonicznego ale także za pośrednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl oraz poprzez zamieszczenie sondy na portalach branżowych oraz serwisach tematycznych jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy!!!

Fotorelacja z wrocławskich targów stomatologicznych DentaMed 2013 (Wrocław; 08-09.11.2013)

    

    

    

Fotorelacja z Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego LNE 2013 (Kraków; 09-10.11.2013)

    

    

Spektakularny sukces BlanX® i BioRepair® na targach CEDE 2013

Za nami najważniejsze wydarzenie branży stomatologicznej, a mianowicie targi CEDE 2013 w Poznaniu. Tegoroczna 23-a edycja targów, okazała się dla nas wyjątkowa zarówno pod względem absolutnie rekordowej frekwencji na naszym stoisku, jak i niezmiennie entuzjastycznego, serdecznego przez Państwa przyjęcia.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie słowa uznania oraz za ogromnie miłe opinie na temat prezentowanego wizerunku naszej firmy. Państwa pozytywne opinie są dla nas najlepszą nagrodą! Dzięki ciekawym spotkaniom oraz wymianie cennych doświadczeń możemy lepiej poznać Państwa potrzeby, które pomogą nam w ciągłym udoskonalaniu naszej oferty.

Jednocześnie już dzisiaj z najprawdziwszą przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów DENTAMED (08-09.11.2013r., Wrocław) oraz Kongresu LNE&SPA (16-17.11.2013r., Kraków).

Do zobaczenia na stoisku marki BlanX® już wkrótce!

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację, jak prezentowaliśmy się na tegorocznych targach CEDE 2013.

        

        

 

 

Olśniewająca Biel Zdrowych Zębów na CEDE 2013

Od 13 lat kreujemy nowe trendy w segmencie profilaktyki i higieny jamy ustnej, czego dowodem jest tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie produktów. Odkrywamy przed Państwem tajemnice perfekcyjnie białych i zdrowych zębów, które wydobywają naturalne piękno każdego uśmiechu. Aktywnie kształtujemy tendencje rynkowe, a nasze produkty cieszą się ogromną sympatią i popularnością czego dowodem jest niezmiennie pozycja lidera w segmencie profilaktyki jamy ustnej oraz dziesiątki prestiżowych nagród. Dlatego z wielką radością i niecierpliwością oczekujemy zbliżających się targów CEDE 2013, które oznaczają możliwość zaprezentowania nowinek produktowych, a przede wszystkim stanowią nieocenioną okazję do spotkania ze środowiskiem lekarzy stomatologów, higienistek oraz wszystkich osób związanych z branżą stomatologiczną oraz wielbicielami białych uśmiechów.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z BlanX®, BioRepair® podczas tegorocznej Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2013, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 12-14.09.2013r. Zapraszamy Państwa do

pawilon nr 7, na stoisko nr 7.3.8

na którym prezentować będziemy pełną ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, BioRepair® oraz L’Angelica®.

Jako firma nieustannie wprowadzająca ponadstandardowe, innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie produktów do higieny jamy ustnej, ale także poszukująca nowych możliwości rozwoju, podczas targów CEDE 2013 zaprezentujemy Państwu włoską gamę produktów Stomygen i opowiemy o nowych realnych możliwościach innowacyjnego rozwoju dla gabinetów stomatologicznych dzięki wdrożeniu programu Zintegrowanej Stomatologii Kosmetycznej Stomygen.

Zintegrowana Stomatologia Kosmetyczna, łącząca techniki medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej to nowy, prężnie rozwijający się trend na świecie, będący reakcją na charakterystyczne dla naszych czasów poszukiwanie piękna. Piękno naszej twarzy jest ściśle związane z uśmiechem, którego nienaganny wygląd jest w stanie wyczarować wyłącznie dentysta. Nie każdy jednak ma świadomość, że każdy profesjonalnie przeszkolony stomatolog jest w stanie przy użyciu nowoczesnych, bezinwazyjnych i bezpiecznych metod poprawić wygląd zewnętrzny twarzy swojego pacjenta poprzez zmianę wyglądu nie tylko zębów, ale także  wszelkich elementów tworzących uśmiech na całej powierzchni twarzy.

Wszystkich lekarzy stomatologów, którzy chcieliby w praktyczny sposób wykorzystać najnowsze osiągnięcia Medycyny Estetycznej i wprowadzić zupełnie nowe możliwości zabiegowe w gabinetach stomatologicznych zapraszamy na stoisko BlanX:

pawilon nr 7, na stoisko nr 7.3.8

Zapraszamy serdecznie,
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

 

Innowacyjna linia produktów BlanX® White Shock została nagrodzona
w międzynarodowym konkursie
„Prix de Beauté” Cosmopolitan 2013

 

Linia past wybielających BlanX® White Shock z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX® reagującym na światło, została laureatem prestiżowego konkursu „Prix de Beauté” 2013 w kategorii „Nutrikosmetyki i Kosmetyki Apteczne”.
Tym samym linia produktów BlanX® White Shock znalazła się wśród absolutnie najlepszych produktów kosmetycznych na polskim rynku w roku 2013 wskazanych przez profesjonalne jury składające się z ekspertów w danej kategorii.

Dlaczego nagroda „Prix de Beauté” jest tak wyjątkowa?

Zaszczytny tytuł „Prix de Beauté” przyznawany jest od kilkunastu lat przez magazyn Cosmopolitan. Ocenie poddawane są kosmetyki w kilkunastu kategoriach. Jury w składzie którego znajdują się dermatolodzy, kosmetolodzy, znane osobowości ze świata filmu, muzyki, mody oraz reprezentanci redakcji testują przez cały rok nowości kosmetyczne i poddają ocenie efektywność kosmetyków zgłoszonych do konkursu. Tytułem „Prix de Beaute” Cosmopolitan 2013 nagradzane są te produkty, które uzyskały najwyższą ocenę w danej kategorii. Elementem wyróżniającym plebiscyt jest jego międzynarodowy charakter i uznanie m.in. w takich krajach jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. W Polsce diamenty „Prix de Beauté” dla najlepszych kosmetyków roku zostały przyznane już po raz piętnasty.

 

Linia BlanX® White Shock
– Laureat Prix de Beauté Cosmopolitan 2013:
BlanX® White Shock 75ml
BlanX® White Shock 50ml + accelerator BlanX® LED
BlanX® White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów 30ml + BlanX® LED BITE

Jury konkursu nagrodziło linię past BlanX® White Shock za:

- wykorzystanie najnowocześniejszej i opatentowanej technologii
- aktywny czynnik wybielający ActiluX®
- wyjątkową skuteczność i błyskawiczne działanie wybielające
- kompleksową ochronę antybakteryjną
- jakość i bezpieczeństwo

Prestiżowa nagroda „Prix de Beauté” przyznawana przez magazyn Cosmopolitan jest ukoronowaniem sukcesu w określonej kategorii produktowej i jedną najważniejszych nagród przemysłu kosmetycznego w skali międzynarodowej.

BlanX® White Shock www.blanxwhiteshock.pl

Marka

ZDOBYWA NAJPOPULARNIEJSZĄ NAGRODĘ KONSUMENCKĄ
"ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013"

Konsumenci sami zdecydowali: Marka BlanX® po raz kolejny okrzyknięta liderem rynku!
Luksusowa marka BlanX® zdobywa zaszczytne godło „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” dla najlepszych i najpopularniejszych produktów w segmencie profilaktyki jamy ustnej i wybielania zębów.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najpopularniejszych i najbardziej lubianych wśród konsumentów marek i produktów. Przyznanie marce BlanX® zaszczytnego tytułu „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” jest dla nas kolejnym dowodem i potwierdzeniem ze strony konsumentów, że wyjątkowa filozofia marki BlanX®, która urzeczywistnia się w formie luksusowych produktów najwyższej jakości o wyjątkowej skuteczności i unikalnym designie jest nad wyraz pożądaną wartością na rynku kosmetycznym i aptecznym w szczególności.

Uhonorowanie godłem „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” napawa nas wielką dumą, gdyż jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane na polskim rynku przez samych konsumentów. O jego przyznaniu decydują bowiem głosy samych zadowolonych klientów, które stanowią wyraz zaufania i uznania do marki i jej produktów. To Państwa zadowolenie decyduje o naszym sukcesie i dlatego uważnie wsłuchujemy się w Państwa opinie, każdego dnia wychodzimy poza schematy w myśleniu i działaniu, aby kreować nowe trendy i wyznaczać kierunki rozwoju. Napędzani pasją tworzenia perfekcyjnych produktów wykorzystujących dary natury oraz najnowsze technologie dbamy o to, aby świat stawał się lepszym miejscem wypełnionym olśniewająco białymi i zdrowymi uśmiechami! Filozofia marki BlanX® to także krzewienie kultury prozdrowotnej przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi badawczych i marketingowych oraz propagowanie idei uśmiechu jako najpiękniejszej formy międzyludzkiej komunikacji.

Serdecznie dziękujemy za tą wyjątkową nagrodę i ponowne docenienie naszych produktów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że produkty marki BlanX® są przez Państwa tak lubiane i tak chętnie stosowane i że wzbogacamy świat coraz większą ilością pięknych i zdrowych uśmiechów.

Dziękujemy!!!


BlanX® White Shock, czyli Aktywne Wybielanie Uśmiechem
- po raz pierwszy na targach Stomatologicznych w Polsce!

Oficjalna premiera handlowa BlanX® White Shock na targach Krakdent 2013.

Zabrzmi to niewiarygodnie, ale któż nie chciałby, aby za każdym razem kiedy się uśmiechamy nasze zęby naturalnie wybielały się pod wpływem światła słonecznego! Absolutna nowość BlanX® White Shock po raz pierwszy zaprezentowany na targach stomatologicznych w Polsce, zrobił na targach Krakdent istną furorę. Ta oszałamiająca perełka i zarazem najnowocześniejsza technologia prosto z Włoch, okazała się być najgorętszą premierą targów stomatologicznych Krakdent 2013.

Więcej przeczytaj na: www.blanxwhiteshock.pl

Na stoisku BlanX nie mogło jednak zabraknąć ulubionych przez rzesze stomatologów past BlanX® MED, BioRepair® i L’Angelica®, które od lat cieszą się ogromną popularnością w Polsce bijąc coraz to nowe rekordy sprzedaży.

Korzystając z okazji chcielibyśmy także gorąco podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za liczne przybycie, sympatię, entuzjazm i ogromną energię, którą od Państwa otrzymujemy! To ona dodatkowo napędza nas do działania i sprawia, że z jeszcze większym zaangażowaniem pragniemy dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty, charakteryzujące się wyjątkową skutecznością i unikalnym designem.

Wszystkich, którzy chcieliby razem z nami odkrywać tajemnice pięknego, białego i zdrowego uśmiechu zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na kolejnych targach i kongresach:

- Kongres LNE&SPA (11-12.05), Kraków
- CEDE (12-14.09), Poznań
- EXPODENT (18-19.10), Toruń
- DENTAMED (08-09.11), Wrocław

 

Podczas drugiego dnia targów KRAKDENT 2013, 08.03.2013 roku odbył się wyjątkowy kurs „Przedkonferencyjny Dental Spaghetti”. Punktem specjalnym kursu była sesja szkoleniowa: „Medycyna Estetyczna dla stomatologów: nowe multidyscyplinarne podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej. Zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii”. Wykład prowadził światowej sławy ekspert dr Ezio Costa, który krok po kroku wprowadzał uczestników kursu w fascynujący i dający lekarzom stomatologom ogromne możliwości, świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej.

Sponsorem sesji szkoleniowej była firma A.B.Berren-Handlowy - Wyłączny Dystrybutor w Polsce włoskich materiałów do wypełnień estetycznych dla stomatologów Stomygen®. 


 

Troska o zdrowy i perfekcyjnie biały uśmiech towarzyszy na co dzień wszystkim naszym działaniom. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę produktową, tworząc zaawansowane technologicznie, bezpieczne i kreujące nowe trendy rynkowe produkty. Dzięki temu tworzymy preparaty do higieny jamy ustnej, dostosowane do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających konsumentów i wspólnie z nimi odkrywamy sekrety naturalnie pięknego uśmiechu.

Nasze marki produktowe: BlanX®, BioRepair® i L'Angelica® są Państwu doskonale znane i cieszą się ogromną popularnością. Podczas 21. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent 2013 dla wszystkich sympatyków marki luksusowych wybielająco-ochronnych produktów BlanX® przygotowaliśmy spektakularną premierę, absolutnie innowacyjnej pasty BlanX® White ShockAktywne Wybielanie Uśmiechem!

BlanX® White Shock – Światowa Innowacja w Wybielaniu Zębów! To pierwsza na świecie pasta do zębów, oparta o ActiluX® - aktywny czynnik wybielający chroniony dwoma międzynarodowymi patentami, która aktywnie wybiela światłem bez użycia nadtlenku. Rewolucyjna nowość BlanX® White Shock, wykorzystująca najnowocześniejszą technologię zostanie zaprezentowana na stoisku marek: BlanX® i BioRepair®:

Stoisko BlanX® nr: B35

 

Zintegrowana Stomatologia Estetyczna szansą na spektakularne zyski gabinetów!

 

Jako firma, której pasją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworzymy nowe możliwości zmierzające do osiągnięcia niezmiennie pięknego uśmiechu. Będąc prekursorem nowych rozwiązań po które nie sięgają inni, na targach KRAKDENT 2013, zaprezentujemy Państwu możliwości jakie oferuje Zintegrowana Stomatologia Estetyczna i Włoska gama produktów Stomygen.

W dzisiejszych czasach stomatolog to ktoś znacznie więcej, niż lekarz zajmujący się zębami.  Współczesna Stomatologia przywiązuje bowiem wielką wagę do efektów estetycznych: uśmiech, tak samo jak zadbany, estetyczny i młody wygląd, są niezwykle ważne w naszych kontaktach prywatnych i zawodowych. To właśnie stomatologów, których pacjenci darzą ogromnym zaufaniem prosi się o stworzenie olśniewającego uśmiechu, poprzez zmianę wyglądu nie tylko zębów, ale także  wszelkich elementów tworzących uśmiech na całej powierzchni twarzy.

By umiejętnie wkroczyć w świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej, podczas drugiego dnia targów Krakdent 2013, czyli 08.03.2013 roku nadarzy się unikalna szansa do uczynienia pierwszego kroku w praktycznym wykorzystaniu najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej i wykorzystania zupełnie nowych możliwości zabiegowych w gabinetach stomatologicznych.

W pasjonujący świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej wprowadzi Państwa dr Ezio Costa - światowej sławy ekspert, który od wielu lat łączy techniki medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej w zabiegach estetyki twarzy i uśmiechu. Podczas specjalnej sesji szkoleniowej: „Medycyna Estetyczna dla stomatologów: nowe multidyscyplinarne podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej. Zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii” odbywającej się w ramach kursu „Przedkongresowego Dental Spaghetti”, dr Ezio Costa szczegółowo omówi w jaki sposób zabiegi stomatologiczne powinny współgrać z zabiegami, którym poddaje się tkanki miękkie twarzy a także jak ważne są aspiracje i dobre samopoczucie pacjenta.

Za udział w kursie przewidziano 6 punktów edukacyjnych. 

Zapraszamy serdecznie wszystkich lekarzy pragnących uczynić pierwszy, profesjonalny krok w fascynujący świat Zintegrowanej Stomatologii Kosmetycznej, która stwarza realne możliwości generowania ponadprzeciętnych zysków oraz stanowi skuteczną strategię rozwoju biznesu jakim jest gabinet stomatologiczny.

Laureatami konkursu Best Beauty Buys 2012
organizowanego przez magazyn "InStyle"

W piątej edycji plebiscytu polskiego wydania "InStyle", miesięcznika kobiecego poświęconego trendom rynkowym,  aż trzy nasze produkty otrzymały nagrodę i prestiżowe wyróżnienie "Best Beauty Buys 2012". Laureatami tegorocznej edycji konkursu magazynu InStyle zostali:

BlanX® Med Czysta Natura (Pure Nature) – naturalna, wyjątkowo świeża i bezpieczna wybielająca pasta do zębów, zawierająca aktywne wyciągi z roślin leczniczych (Babki Lekarskiej, Oczaru Wirginijskiego i Tymianku).

BioRepair® Night – pasta intensywnie pielęgnująca zęby w nocy i zapobiegająca powstawaniu nieświeżego oddechu. Pasta BioRepair® Night zawiera nanocząsteczki Microrepair®, które regenerują naturalną warstwę szkliwa i zębiny a specjalny polimer zawarty w paście tworzy na zębach powłokę ochronną na całej strukturze szkliwa, gwarantując długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami.

L’Angelica® Tea Tree Oil – pasta do zębów zawierająca czysty olejek z drzewa herbacianego, który posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgbrzybicze. Pasta chroni zdrowie jamy ustnej, zapobiega osadzaniu się płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego oraz bakterii powodujących próchnicę.

Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez międzynarodowe redakcje magazynu "InStyle". Wyróżnienie nagradza kosmetyki i produkty do pielęgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijażystów, fryzjerów i dentystów, a następnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów.

GRAND PRIX CEDE 2012

BioRepair® – Zdobywa GRAND PRIX CEDE 2012 i dzięki głosom Ekspertów staje się Najlepszą Marką w Europie Środkowo-Wschodniej!!!

W dniach 20-22 września br. w Poznaniu odbyła się najznamienitsza i największa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza targowa branży stomatologicznej - 22. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2012. Targi CEDE to także niepowtarzalna okazja do wyróżnienia najlepszych firm i produktów w branży, prestiżowymi nagrodami GRAND PRIX CEDE, które wręczane są tradycyjnie podczas uroczystej gali, pierwszego dnia imprezy.

O GRAND PRIX CEDE 2012 marzy każda firma, która chce odnieść sukces w branży stomatologicznej i można stwierdzić, że GRAND PRIX CEDE 2012 to swoisty Święty Graal lub odpowiednik statuetki Oskara w przemyśle filmowym.

Dnia 20 września na poznańskich targach CEDE 2012 odbyło się posiedzenie Komisji Konkursu o GRAND PRIX CEDE 2012. W doborowym, eksperckim składzie Komisji znaleźli się:

 • Doc. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster – przewodniczący
 • Prof. dr hab. med. Barbara Adamowicz-Klepalska
 • Dr Andrzej Baszkowski
 • Pani Bożena Florczyk
 • Prof. dr hab. med. Halina Pawlicka
 • Dr hab. med. Mariusz Pryliński
 • Prof. dr hab. med. Marek Ziętek

Obradom Komisji Konkursowej  przewodniczył Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego doc. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster.

Komisja w tajnym głosowaniu przyznała nagrody wyłącznie w czterech kategoriach.

Statuetki GRAND PRIX CEDE 2012 zostały wręczone Zwycięzcom podczas uroczystej Gali CEDE, która odbyła się 20 września 2012 w przepięknym gmachu Teatru Wielkiego w Poznaniu.

W kategorii „Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne” Szanowna Komisja Konkursowa, złożona z najznamienitszych ekspertów, przyznała nagrodę linii produktów: BioRepair®.

BioRepair® - Twój Dentysta w Tubce

Zdobywca Najważniejszej Nagrody w Branży stomatologicznej: GRAND PRIX CEDE 2012

Nanotechnologia, która naprawia szkliwo i pomaga zneutralizować nadwrażliwość zębów.

www.biorepair.pl

BioRepair® urzeczywistnia najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki, a w szczególności nanotechnologii. BioRepair® zdobyła GRAND PRIX CEDE 2012 za innowacyjną nanotechnologię, która nie tylko odtwarza i naprawia szkliwo, ale także powierzchniową warstwę zębiny i pomaga zneutralizować nadwrażliwość zębową.

BioRepair® - Twój dentysta w Tubce i Zdobywca Zaszczytnej statuetki GRAND PRIX CEDE 2012.

Spektakularna nowość BlanX

BlanX MED Czysta Natura jest naturalną, unikalną i bezpieczną ochronno-wybielającą pastą do zębów, która zawiera aktywne wyciągi roślinne.

Nowa pasta do zębów BlanX MED Czysta Natura jest wyjątkowo świeża i bezpieczna, ponieważ:

 • Nie zawiera Fluoru
 • Nie zawiera Laurylu Sulfatowego Sodu
 • Nie zawiera Parabenów
 • Nie zawiera Dwutlenku Tytanu

BlanX MED Czysta Natura każdego dnia przywraca naturalną biel Twoim zębom oraz usuwa oporne osady dając spektakularne uczucie świeżości. Delikatnie czyści powierzchnię zębów pozostawiając je widocznie bielszymi i gładkimi. Bezpieczna krzemionka poleruje zęby czyniąc je lśniącymi i nadaje im zdrowy wygląd.

Nowa pasta do zębów BlanX MED Czysta Natura zawiera wyciąg z Cetraria Islandica (Porost Islandzki), który przywraca zębom ich naturalną biel. Wyciągi roślinne z: Babki Zwyczajnej, Oczaru Wirginijskiego i Tymianku pomagają chronić zęby oraz dziąsła.

BlanX MED Czysta Natura - wybiela i pielęgnuje dzięki sile natury.

BlanX® Extra White nagrodzona w międzynarodowym konkursie "Prix de Beauté" Cosmopolitan 2012

 

 

Intensywna kuracja wybielająca BlanX® Extra White została laureatem prestiżowego konkursu "Prix de Beauté" 2012 w kategorii "Kosmetyki Apteczne".

Tym samym pasta BlanX® Extra White znalazła się wśród absolutnie najlepszych produktów kosmetycznych na polskim rynku w roku 2012 nagrodzonych przez profesjonalne, eksperckie jury magazynu Cosmopolitan.


 

 

Co świadczy o wyjątkowości nagrody "Prix de Beauté"?

Prestiżowa nagroda "Prix de Beauté" przyznawana jest przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan oraz profesjonalne jury złożone m.in. z dermatologów, kosmetologów oraz osobistości ze świata mody, filmu czy muzyki. Kryształowe statuetki "Prix de Beauté" są wręczane, podzielonym na osiemnaście kategorii, najlepszym kosmetykom roku, dostępnym w Polsce. Elementem wyróżniającym plebiscyt jest jego międzynarodowy charakter i uznanie m.in. w takich krajach jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. W Polsce diamenty "Prix de Beauté" dla najlepszych kosmetyków roku zostały przyznane już po raz czternasty.

 

BLANX® EXTRA WHITE
Laureat Pix de Beauté Cosmopolitan 2012

 

Jury konkursu nagrodziło luksusową pastę BlanX® Extra White za:
- wyjątkową jakość
- spektakularną skuteczność i błyskawiczne działanie wybielające
- zawarte w niej naturalne składniki czynne.
Prestiżowa nagroda "Prix de Beauté" przyznawana przez magazyn Cosmopolitan jest ukoronowaniem sukcesu w określonej kategorii produktowej i jedną z najważniejszych nagród przemysłu kosmetycznego na arenie międzynarodowej.

15-lecie Cosmopolitan i Królewska Gala "Prix de Beauté" w
Łazienkach Królewskich, na której błyszczał BlanX

Uroczyste wręczenie statuetek "Prix de Beauté" odbyło się w iście Królewskiej oprawie w Starej Pomarańczarni na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie. Ekskluzywna Gala magazynu Cosmopolitan zgromadziła najjaśniej świecące gwiazdy i gwiazdki polskiego show biznesu, a wśród nich Patrycję Kazadi, Marinę Łuczenko, Magdalenę Mielcarz oraz Annę Czartoryską. Imprezie towarzyszyła iście gwiazdorska obsada, podczas której magazyn Cosmpolitan obwieścił światu listę najlepszych produktów kosmetycznych w 2012 roku!

Najjaśniej w gronie Zwycięzców błyszczał BlanX® Extra White

 

 

BlanX® Extra White Zwyciężca nagrody "Prix de Beauté" 2012 w kategorii: Kosmetyki Apteczne.

Stawiamy na rozwój młodych ludzi

Potencjał i zapał nauki drzemiące w młodych studentach są nie do przecenienia. Wobec tego faktu istotne jest wspieranie młodych, zdolnych i ambitnych ludzi, inspirowanie ich do działania oraz tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi ich pasji i umiejętności. Jako firma odnosząca sukcesy na polskim rynku preparatów do higieny jamy ustnej, staramy się wspierać w drodze do sukcesu przyszłych stomatologów. Dlatego z ogromną przyjemnością wsparliśmy Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w organizacji Wrocławskiego Kongresu Stomatologiczno-Farmaceutycznego, który odbył się w dniach 02-04.03.2012r. we Wrocławiu. Wierzymy, że okazana studentom pomoc w poszerzaniu wiedzy i rozwijaniu nowych umiejętności przyczyni się do wzmocnienia wiedzy przyszłych stomatologów z zakresu najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii oraz umożliwi rozwój kompetencji na światowym poziomie. Cieszymy się, że możemy pomóc w rozwijaniu pasji i niezwykle ambitnych planów studentów.

 

Marka BlanX® zdobywa prestiżowe Wyróżnienie "Laur Konsumenta 2011"

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że marka BlanX® została ponownie wyróżniona w najpopularniejszym programie konsumenckim w Polsce: "Laur Konsumenta".

W roku 2009 pasta BlanX® MED Classic została doceniona przez Polskich konsumentów otrzymując zaszczytne miano "Eko Laur Konsumenta", a w roku bieżącym cała linia produktów do higieny jamy ustnej BlanX® została wyróżniona jako najlepsze produkty do higieny jamy ustnej.


Przyznanie tak zaszczytnego godła promocyjnego nie tylko odzwierciedla ogólną tendencję rynkową i ogromną popularność produktów BlanX® oraz zaufanie jakim obdarzają nas konsumenci , ale ponad wszystko stanowi dla nas zobowiązanie, aby z jeszcze większą pasją i oddaniem dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej i dokładać wszelkich możliwych starań o to, by rosła liczba zdrowych i białych uśmiechów. Wszak BlanX® to "Olśniewająca biel zdrowych zębów".


Więcej  informacji o największym programie rekomendacji konsumenckich w Polsce "Laur Konsumenta" znajdziesz na stronie: http://www.rzeczobiznesie.eu/laurkonsumenta.html

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za docenienie, zaufanie i sympatię. To dla nas szalenie miłe i niezwykle ważne wyróżnienie.

Życzymy samych zdrowych i białych uśmiechów :)

BLANX® jest sexy...

Kusi, uwodzi, wabi, kokietuje, nieco skandalizuje...

Ma moc olśniewającego oddziaływania...

Gwarantuje pewność siebie, roztacza wokół siebie uwodzicielską aurę!

Nie wierzysz?

ZOBACZ TO KONIECZNIE!!!

Najbardziej wysmakowany i uwodzicielski spot reklamowy roku, dzięki któremu możesz odkryć nowy wymiar białego uśmiechu.

Chcesz więcej? Oglądaj nasze spoty reklamowe w serwisie You Tube

Odwiedź fanpage BlanX® na Facebooku, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji o BlanX®, inspirujące dyskusje i masę rozrywki.

BlanX® Laureatem prestiżowego konkursu magazynu InStyle!

Jak zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu na szukanie na rynku najlepszych kosmetyków i przeznaczyć zaoszczędzony czas na inne intrygujące przyjemności? W tym celu warto zapoznać się z opinią najlepszych ekspertów i wybrać najlepsze produkty. Najlepszy konkurs i najlepsze zwycięskie produkty. Marka BlanX® została nagrodzona w kategorii:
"Ciało - piękny uśmiech".

Decyzją jury zaszczytne miano Laureata 2010 InStyle Best Beauty Buy został:
BlanX® Med Classic White Teeth.

Czym jest BEST BEAUTY BUYS ?

BEST BEAUTY BUYS to wyjątkowy, niezwykle prestiżowy konkurs organizowany przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu.

W Polsce, już po raz trzeci, redakcja wraz z ekspertami od urody: dermatologami, kosmetyczkami i wizażystami, przetestowała wszystkie dostępne na rynku kosmetyki i przybory do stylizacji, by wybrać absolutnie najlepsze, bezkonkurencyjne w swojej kategorii.

 

BlanX® - Olśniewająca biel zdrowych zębów !

 

Marka BlanX® jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, a w tym m.in.:
- Joy Trendy 2009
- Laur Konsumenta 2010

Dołącz do świata pięknego uśmiechu :)
www.blanx.info.pl

 

Konsumenci sami zdecydowali kto jest najlepszy!
BlanX zdobywa Eko Laur Konsumenta 2009

Mocą tysięcy głosów polskich konsumentów linia past wybielająco-ochronnych BlanX została odznaczona prestiżowym godłem "Eko Laur Konsumanta 2009" dla produktów najbardziej godnych zaufania i odznaczających się szczególnymi walorami prozdrowotnymi.
To wielki sukces marki BlanX oraz Wyłącznego Dystrybutora w Polsce marki BlanX firmy A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o., za który bardzo dziękujemy przede wszystkim Tobie - Drogi Konsumencie.
Z wielką pokorą i radością przyjmujemy nagrodę przyznaną przez Konsumentów, jednocześnie gratulując Konsumentom samym tak trafnego wyboru oraz szczególnej wnikliwości w wyborze Zwycięzcy.

Poniżej przedstawiamy także treść oficjalnego pisma Grupy Media Partner (twórcy i organizatora konkursu Laur Konsumenta) potwierdzającego przyznanie tej prestiżowej nagrody pastom ochronno-wybialającycm BlanX.(kliknij aby powiększyć - plik PDF)

Czy marka BlanX zdobyła Oskara lub nagrodę Grammy?

Jeśli spojrzeć na przemysł kosmetyczny jak na jeden z najważniejszych segmentów światowego biznesu, a na nagrody przyznawane przez najbardziej prestiżowe magazyny dla Kobiet jak na Oskary, to faktycznie luksusowe pasty do zębów BlanX MED można z powodzeniem uznać za zdobywcę największego wyróżnienia i zaszczytnych laurów.

BlanX MED - Zwycięzca JOY Trendy 2009

Już po raz drugi najpoczytniejszy magazyn luksusowy w Polsce (ponad 220.000 sprzedanych egzemplarzy co miesiąc) przyznał nagrody dla najlepszych w konkursie JOY Trendy 2009. Spośród dziesiątek zgłoszonych do konkursu produktów w 3 kategoriach: Uroda, Moda i Styl Życia wyłoniono po zaledwie 4 laureatów.
Jury obradujące pod przewodnictwem redaktor naczelnej magazynu JOY - Pani Anny Ibisz uhonorowało tym prestiżowym wyróżnieniem wyłącznie najlepsze produkty.
Celem konkursu wszak jest wyłonienie i nagrodzenie produktów, które wyznaczają nowe trendy zgodnie z filozofią JOY'a.

Do elitarnego grona wyróżnionych produktów dołączyły pasty BlanX MED okazując się być bezkonkurencyjne w kategorii: "Styl Życia" i uzyskując zaszczytny tytuł "JOY Trendy 2009".
Jury konkursu doceniło luksusowy charakter past BlanX, ich wyjątkowo wysoką jakość, spektakularne działanie wybielające oraz zawarte w nich naturalne składniki.

Czegóż chcieć więcej - Magia atrakcyjności ukryta jest w naszym uśmiechu, a luksusowe pasty do zębów BlanX MED tę magię pięknie wydobywają.

Jak wyeliminować problem szarych, pozbawionych blasku zębów
i uwodzić prawdziwie gwiazdorskim uśmiechem ?

 

Prawdziwa Maska Piękności dla Twoich zębów !!!
Teraz możesz szybko, bezpiecznie i skutecznie wybielić zęby i oczarować każdego swoim uśmiechem.

- Opatentowana formuła z Porostem Islandzkim
- Wyjątkowo skutecznie usuwa plamy po dymie nikotynowym, osady po herbacie, kawie i czerwonym winie oraz uporczywe osady
- Gwarantuje błyskawiczny efekt wybielajacy

Co zyskujesz stosując BlanX EXTRA WHITE ?

BŁYSKAWICZNY REZULTAT: posiada wyjątkowo intensywne działanie wybielające
BEZPIECZEŃSTWO: zapewnione dzięki specjalnej formule, której głównym składnikiem jest Porost Islandzki (Arctic Lichen) w wysokim stężeniu
SKUTECZNOŚĆ: widoczny efekt już po minucie stosowania !

Extra White jest czymś więcej aniżeli pastą do zębów i służy do prawdziwej domowej terapii wybielającej i oczyszczjacej zęby; Używaj BlanX EXTRA WHITE przez okres 15 dni (tuba 30ml, Extra White; stosuj 2 razy dziennie przez 2 tygodnie czasu).

INNOWACYJNA FORMUŁA Z POTRÓJNYM DZIAŁANIEM
Widoczny efekt juz po minucie stosowania !

Już od kwietna 2009 kupisz Extra White w aptekach !

BlanX BIOREPAIR® - nanotechnologie w służbie zdrowego uśmiechu


BlanX BioRepair® został opracowany dzięki badaniom naukowym prowadzonym w laboratoriach BlanX we współpracy z laboratorium LEBSC (Laboratorio di Strutturistica Chimica Ambientale e Biologica) Uniwersytetu w Bolonii i jest jednym z pierwszych produktów kosmetycznych wykorzystujących najnowocześniejsze osiągnięcia nanotechnologii. Pasty do zębów BlanX BioRepair® zawierają bioaktywne mikrocząsteczki MICROREPAIR® (nanocząsteczki), które mają taką samą wielkość i skład jak szkliwo zębowe, i dzięki temu naprawiają mikroskopijne, powierzchniowe uszkodzenia powstające na szkliwie i zębinie.


Dlaczego naprawa szkliwa jest taka ważna?
Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa.
- Szkliwo nie zawiera komórek i dlatego nie może się regenerować
- Uszkodzenia są nieodwracalne

Co to są cząsteczki MICROREPAIR®?
Cząsteczki MICROREPAIR® są to niezwykle małe cząsteczki (wielkości 10-100 miliardów razy mniejszej niż metr) substancji zwanej substytutem apatytu węglanowego cynku, która ma strukturę bardzo zbliżoną do struktury szkliwa zębowego."Biologicznie aktywne mikrocząsteczki" hydro- ksyapatytu, który jest głównym składnikiem szkliwa (98%) i zębiny (70%) wiążą się z powierzchnią zębów, odbudowują jej strukturę i wypełniają mikroskopijne, niewidoczne pęknięcia i rysy spo- wodowane działaniem kwaśnych substancji oraz bodźców mechanicznych(m.in. szczoteczka do zębów).Dzięki rewolucyjnej formule, która odtwarza naturalną substancję mineralną zębiny i szkliwa BlanX BioRepair® naprawia nawet najmniejsze uszkodzenia, pęknięcia i defekty szkliwa.Pasty do zębów BlanX BioRepair® są dostępne w dwóch różnych wersjach opracowanych specjalnie w odpowiedzi na zróżnicowane wymogi higieny.


BlanX BioRepair TOTAL PROTECTION (Pełna Ochrona)
pasta do zębów naprawiająca szkliwo


Pasta do zębów BlanX BioRepair Total Protection naprawia powierzchnię szkliwa
Pasta do zębów do codziennego stosowania zapewniająca pełną ochronę
Chroni dziąsła oraz skutecznie zwalcza próchnicę i nieświeży oddech

PEŁNA OCHRONA
Pasta do zębów BlanX BioRepair Total Protection (Pełna Ochrona) zawiera aktywne mikrocząsteczki o takiej samej strukturze i składzie jak struktura zębów. Mikrocząsteczki BioRepair wiążą się ze szkliwem i zębiną, wnikając w niewielkie rysy i pęknięcia naprawiając je. BlanX BioRepair Total Protection (Pełna Ochrona) skutecznie zwalcza również płytkę bakteryjną, kamień nazębny oraz nieświeży oddech.


BlanX BioRepair SENSITIVE TEETH (Wrażliwe Zęby)
pasta naprawiająca szkliwo i znosząca nadwrażliwość zębów

Pasta do zębów BlanX BioRepair Sensitive Teeth naprawia powierzchnię szkliwa
Pasta do codziennego stosowania, opracowana specjalnie do wrażliwych zębów
Odbudowuje naturalną barierę, która zmniejsza wrażliwość zębów

WRAŻLIWE ZĘBY
Pasta do zębów BlanX BioRepair Sensitive Teeth (Wrażliwe Zęby) zawiera aktywne mikrocząsteczki o takiej samej strukturze i składzie jak struktura zębów. Mikrocząsteczki te tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, odczuwany w czasie jedzenia gorących lub zimnych pokarmów lub mycia zębów. BlanX BioRepair Sensitive Teeth (Wrażliwe Zęby) skutecznie zwalcza również płytkę i kamień nazębny.

UWAGA
Dzięki temu, że cząsteczki MICROREPAIR® wspomagają optymalną remineralizację szkliwa i zębiny bez udziału fluorku, pastę tę można bezpiecznie stosować u dzieci poniżej 7. roku życia.


BlanX BIOREPAIR® Twoja szansa na zdrowszy uśmiech

BlanX BioRepair® pierwsza pasta do zębów na bazie nanotechnologii.
Zawiera cząsteczki BIOREPAIR® odbudowujące szkliwo.
Już dziś wybierz najlepszą dla Ciebie pastę BlanX BioRepair® (Pełna Ochrona lub Wrażliwe Zęby) i ciesz się jeszcze zdrowszym uśmiechem.


 
 

Więcej info:
tel. 0-22 798 03 18
e-mail: blanx@blanx.info.pl
www.blanx.info.pl